Taśmy z nadrukami

Taśmy z nadrukami, to nie tylko świetna reklama danej firmy, korporacji, instytucji, organizacji, czy sponsorów imprez sportowych, kulturalnych lub fundacji i instytutów, ale również bardzo praktyczny materiał pakowny w wersji klejowej, którym można bez problemu umocnić przesyłkę, zabezpieczyć ją przed uszkodzeniem, jak również dodatkowo wypromować. Wybór taśm z nadrukami jest bardzo duży. Każda taśma z nadrukiem Alpako jest drukowana na wyszczególnionym materiale, którego jest bez liku. Zarówno taśmy akrylowe, papierowe, PCV, jak również kauczukowe sprawdzają się doskonale w przepływie wszelkich informacji, jakie chcemy na nich zamieścić.

Popularne taśmy z nadrukiem

Popularność taśm z nadrukami jest ściśle uzasadniona. Są to taśmy bardzo często wykorzystywane do wyznaczenia obszaru imprez, w tym eventów. Dzięki taśmom nie trzeba stawiać specjalnych ogrodzeń w formie barierek, czy płotków, które są nie tylko droższe w zakupie, ale wymagają więcej czasu osób wyznaczonych do zadania zabezpieczenia terenu, na rozstawienie ich na wyznaczonym obszarze organizowanej imprezy, na świeżym powietrzu.

Trwała forma reklamy – taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukami są jednymi z popularniejszych form trwałej reklamy. Co więcej zabezpieczają przesyłki przez niepożądanym otworzeniem przez osoby nie docelowe, jak również wpływają na poprawę wizerunku danej firmy. Taśma z nadrukiem, to propozycja bardzo trwałego materiału z nieścieralnymi napisami, z logo, nazwami własnymi, informacjami, ostrzeżeniami. Do wyboru klientów pozostaje szereg różnorodnych szerokości i długości taśm wedle zapotrzebowania. Postawą nadruków są trzy kolory, jednak propozycje naniesionych nadruków połączone są również z wykorzystaniem większej ilości kolorów z dostępnej palety. Dla wygody zleceniodawcy szereg firm proponuje wizualizację proponowanych taśm z nadrukiem, które można ujrzeć przed złożeniem konkretnego zamówienia do firmy. Jest to bardzo wygodna forma dla osób, które po raz pierwszy korzystają z tego typu usług.