Czy Twoja agencja ochrony jest dobra?

Czy istnieje jedna skuteczna metoda oceny, czy twoja agencja ochrony jest dobra i spełnia wszystkie wysokie standardy, stawiane takiej działalności? Odpowiedź na tak postawione pytanie może być trudna, ale z naszą pomocą jest jak najbardziej możliwa. Prosimy cię o rozpatrzenie kilku ważnych kwestii, które pomogą zrozumieć konieczność właściwej oceny twojej firmy ochroniarskiej.

Niezawodność

Jaka jest skuteczność działania firmy w ciągu ostatnich 6 miesięcy? W ilu interwencjach brała udział grupa interwencyjna, oraz jakie były ich efekty? Czy udało się złapać przestępców, czy akcja zakończyła się fiaskiem. Czy czas reagowania na alarm zawsze jest tak samo krótki, czy może zależy od wielu czynników – pogody, warunków drogowych lub zaangażowania ochroniarzy.

Dowiedz się także, czy kiedykolwiek były jakieś skargi złożone przez niezadowolonych klientów. Jeśli były – a oczywiście mają prawo być, dokonaj subiektywnej oceny ich zasadności. Czasami zarzuty klientów są bezpodstawne i nie powinny wpływać na twoją ocenę firmy. Jeśli jednak w skargach powtarza się zarzut nieprzyjemnej obsługi, bezzasadne użycie przemocy fizycznej lub inne, powinno to stanowić podstawy do ponownego rozważenia swojego wyboru.

Więcej na temat współpracy z firmą ochroniarską znajdziesz na stronie Inwemer.pl

Szkolenia

Każdy kto chce świadczyć usługi najwyższej jakości, powinien brać udział w regularnych szkolenia. Są one niezbędne, by móc konkurować z innymi, często lepszymi firmami. Szkolenia dla ochroniarzy mogą odbywać się na kilku poziomach. Każdy z nich zawiera inne czynności, które ochroniarz powinien wypełnić. Im wyższy stopień szkolenia i licencji, tym większe możliwości strażnika. Jak widać, istnieje wiele zmiennych, które muszą być brane pod uwagę podczas oceny swojej firmy ochroniarskiej. Jak zapewne zauważyłeś, odpowiedzi na te wszystkie pytania mogą nie być łatwe. Jest to spowodowane faktem, że często nie interesujemy się tym, w jaki sposób działa konkretna firma ochroniarska. Jesteśmy zadowoleni z jej usług do momentu, aż wszystko toczy się dobrze. Kiedy jednak pojawia się problem związany ze złym zachowaniem ochroniarzy, okazuje się że chcemy wymienić swoją starą firmę na nową.